Przyjęcia

Wesela
Zapraszamy do organizacji przyjęć weselnych w naszej restauracji.  . Oferujemy przyjęcia do 200 os. w Sali Bankietowej, dodatkowo w Sali restauracyjnej możemy ugościć 35 osób. Dyponujemy noclegami dla 120 gości ( we współpracy z sąsiadującymi hotelami). Koszt menu na osobę 180 PLN. Dla Pary Młodej nocleg od firmy w prezencie. Obiecujemy że nasz zespół dołoży wszelkich starań by ten dzień był dla państwa wyjątkowy i niezapomniany.
szczegółowe informacje dotyczące menu dostępne telefonicznie pod nr tel. 515 281 508 lub w Karczmie po uprzednim umówieniu się. Zachęcamy do organizacji wesel w czwartki i piątki w cenie promocyjnej 170 PLN od osoby.

Dodatkowo od listopada do marca SUPER CENA 160 zł/ os.

Polecamy Państwu organizację uroczystości Swoich zaślubin w Kościele w Chlastawie. Jest to piękny, drewniany kościół z XVI wieku oddalony od Karczmy Cykada tylko 100 metrów.


Komunie
Karczma Cykada jest wyjątkowym miejscem na organizacje przyjęcia komunijnego. Zapewniamy smaczne jedzenie i miłą obsługę w cenie 130PLN za osobę od 2018r. Dodatkowo oferujemy niesamowite  atrakcje dla waszego dziecka, tj. zamek dmuchany, animacje z klaunem, itp. szczegółowe informacje dostępne telefonicznie pod nr tel 515281508 lub w Karczmie po uprzednim umówieniu się

Uroczystości rodzinne
Serdecznie zapraszamy na uroczystości rodzinne, tj:

  • urodziny
  • rocznice
  • chrzest
  • roczek
  • stypa
  • i inne


Cena od 25 PLN od osoby

Aktualności

Wszystkie aktualne wydarzenia dostępne na naszym koncie Facebook TUTAJ

 

Godziny Otwarcia

poniedziałek - niedziela
12.00 - 22.00

Catering

Jeśli ciągle brakuje Ci czasu, za pasem Święta bądź organizujesz przyjęcie przyjdź do nas i skorzystaj z naszej oferty cateringowej.